Předškoláček

 
Tato stránka milí předškoláci je především pro vás.  Budete si zde opakovat a procvičovat to, co jste se s paní učitelkami doposud naučily. Protože se vám škola blíží a brzo z vás budou velcí školáci, je potřeba, abychom se na to společně připravili. A protože si o tom nemůžeme povídat tady ve školce, zkusíte si udělat PŘEDŠKOLÁČKA doma.
 
Každý týden vybereme nějaké "úkoly", které si budete moci s maminkou, tatínkem, nebo i samy, když to zvládnete, procvičovat.
Už nyní pro vás shromažďujeme nápady na zajímavé činnosti, které jak doufáme, vás budou bavit a budete je dělat s radostí. 
 
Vašim prvním velkým úkolem bude, zkusit rodičům doma s něčím pomoci - utřít prach, vysát, vyklidit myčku, ale určitě maminka ocení i pomoc s obědem, nebo večeří.  Kluci mohou taťkovi pomoct třeba v dílně, nebo při jiných klučičích pracech, ke kterým vás pustí. Určitě jim tím uděláte velikou radost.  
 
 
Naši úžasní předškoláčci, pro vyplnění vašeho volného času a hlavně pro přípravu do školy, vám posíláme pár nápadů, co byste si mohly zkusit doma vypracovat. Poproste maminku, nebo taťku ať vám úkol přečtou a s chutí do toho. Pokud nemáte doma tiskárnu - nevadí, můžete si ho za pomoci rodičů překreslit na papír. A protože se nám blíží Velikonoce - tématem jsou právě tyto krásné jarní svátky.
 
 
 
Teď něco hlavně pro kluky, ale vy holčičky se můžete koledu naučit samozřejmě taky:)
 
 
Vy kluci, poproste  tatínky, aby s vami upletli, nebo vám koupili pomlázku a nezapomeňte vyšlehat maminku. Aby byla pořád tak mladá a krásná. Odměnou vám určitě bude malovaná kraslička a nějaká dobrota.