VÝLET NA HRUBOU SKÁLU "KOŤATA"

17.10.2017 07:18

 

VÝLET NA HRUBOU SKÁLU TŘÍDY KOŤATA

Ve čtvrtek 19.10. pojede třída "Koťat" vláčkem na výlet na Hrubou Skálu. Odjíždíme vlakem v 7:33 z vlakového nádraží v Jičíně, proto děti přiveďte nejpozději do 6:55 do MŠ nebo je přiveďte přímo na vlakové nádraží v 7:15. Prosíme rodiče, kteří mají tu možnost a nebudou ráno v zaměstnání, aby nám přivedli své děti až na vlakové nádraží. Velice nám usnadníte organizaci výletu! Dále Vás prosíme o nahlášení, kam dítě přivedete. Zpět přijedeme ve 12:30, proto v tento den budeme obědovat déle.

S sebou do batůžku dejte dětem pití v uzavíratelné lahvi, dobrůtku, pláštěnku dle počasí. Prosíme o pohodlné oblečení a vhodnou obuv, nezapomeňte na pokrývku hlavy. Dopolední svačinku budou mít děti z MŠ.55 do MŠ nebo je přiveďte přímo na vlakové nádraží v 7:15. Prosíme rodiče, kteří mají tu možnost a nebudou ráno v zaměstnání, aby nám přivedli své děti až na vlakové nádraží. Velice nám usnadníte organizaci výletu! Dále Vás prosíme o nahlášení, kam dítě přivedete. Zpět přijedeme ve 12:30, proto v tento den budeme obědovat déle.

S sebou do batůžku dejte dětem pití v uzavíratelné lahvi, dobrůtku, pláštěnku dle počasí. Prosíme o pohodlné oblečení a vhodnou obuv, nezapomeňte na pokrývku hlavy. Dopolední svačinku budou mít děti z MŠ. 

—————

Zpět