Milí rodiče, prarodiče a děti,

25.03.2020 15:54

 

prožíváme dny a týdny, které jsou a budou jiné, než jsme všichni zvyklí. Spousta času stráveného pouze v našich domovech se svými nejbližšími. Bude to zřejmě pro některé z nás v některých chvílích těžké, ale pokud toto období ustojíme ve zdraví, můžeme tento čas využít k budování vztahů, objevování sebe sama, vnímat více sebe i druhé. Můžeme prožívat čas se svými blízkými, po kterém za normálních okolností tolik toužíme, ale vzhledem k pracovnímu vytížení se ho málokomu dostává. Proto využijme tento čas a věnujme ho svým dětem a partnerům. 

Na našich webových stránkách v sekci Naše školka u vás doma, kterou zakládáme ve snaze vám pomoci, si můžete přečíst zajímavé články, najdete inspiraci pro práci s dětmi, odkazy na hry, videa atd..... Vždy v pondělí budeme na tuto stránku přidávat nějakou inspiraci pro rodiče, ale i pro vás milé děti. Těšíme se, že alespoň touto cestou můžeme být s vami v kontaktu.

Přejeme vám všem hodně zdraví a už se moc těšíme až tu budeme mít zase plné třídy VÁS - DĚTÍ.

Za celý kolektiv MŠ Větrov    

Bc. Lenka Vondráková, ředitelka MŠ

 

Vzhledem k nízkému počtu dětí, které do MŠ docházejí jsme až do odvolání spojení ve třídě ŽABIČKY. Pokud budete potřebovat cokoliv sdělit paní učitelkám, volejte prosím na tel. číslo 730 189 944 nebo 777 936 000

 

 

—————

Zpět